Gönül Kasabı – Mustafa Altan

ADRES
Çarşı Mh. Hacı sait Sok. no:4 Manyas Balıkesir
TELEFON
02668181279
WEBSİTE
https://www.facebook.com/pages/Gönül-Kasabı
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İlçemizde 45 yıldır kasaplık yapan Mustafa Altan, dedesinden ve ustasından öğrendiği parmaklarla dokunarak fıtık tedavi yöntemini Türkiye’nin dört bir yanından gelen vatandaşlar üzerinde uyguluyor.
Manyas ilçesindeki kasap dükkânında et satışından çok fıtık tedavisi için gelen vatandaşlara hizmet veren Altan’ın telefonları da randevu almak için arayanlar nedeniyle hiç susmuyor.

Manyaslı Kasap Mustafa Altan, bel bölgesinden kalça eklem kemikleri ile koltuk altlarında sinirlerin bulunduğu noktalara vücudun 4 noktasında parmaklarıyla basınç uyguluyor.

Bir yandan et kesen, diğer yandan fıtık şikayetiyle gelenleri 5 dakika gibi kısa bir sürede kasap dükkanında ahşap tabureye oturtarak tedavi eden 45 yıllık kasap Altan, bu iş için müşterilerinden belirli bir ücret talep etmiyor, kim ne kadar verirse o parayı alıyor. Para vermeyenden de ücret almıyor.

Yeni Gün Gazetemize açıklamalarda bulunan Mustafa Altan, fıtık tedavi etme olayının irsi olduğunu ve deden gelen bir yetenek olduğunu belirterek bir de Bahtiyar Dingaz isimli ustasından görerek geliştirdiğini anlattı.

Ustasının kendisine üç tane vasiyeti olduğunu belirten Mustafa Altan, “Ustam bana gece kaçta gelirlerse gelsinler of demeden yatağından kalkacaksın, ben bu işi yaparım ama ben senden be parayı alırım demeyeceksin ve kırık olduğu zaman doktora göndereceksin demişti” diye konuştu.

Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’dan tedavi için geldiğini de kaydeden Altan, “Ben bu işi yaparım ama senden 50- 100 alırım, 500 alırım diye pazarlık yapmam” dedi.

Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural dahil bir çok tanınmış futbolcunun hastası olduğunu da anlatan Altan doktorlardan, subaylardan gelenler olduğunu hatta kendisine hasta gönderen doktorların bile var olduğunu söyledi.

Manyaslı kasap Mustafa Altan’ın sadece birkaç dakika süren tedavisi için Türkiye’nin dört bir yanından yoğun bir talebin olduğu gelen bilgiler arasında.

Facebook Yorumları
Gönül Kasabı – Mustafa Altan Gönül Kasabı – Mustafa Altan Gönül Kasabı – Mustafa Altan Gönül Kasabı – Mustafa Altan
Gönül Kasabı – Mustafa Altan
Gönül Kasabı – Mustafa Altan
Gönül Kasabı – Mustafa Altan
Gönül Kasabı – Mustafa Altan

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
    FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ