Manyas Deva Partisinde Mahmut KARAKIŞ Dönemi Başladı.

  Manyas Deva Partisinde Mahmut KARAKIŞ Dönemi Başladı.

  Geçtiğimiz hafta içerisinde Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)Manyas İlçe Başkanlığı’ndan istifa eden İlçe Başkanı Fatih Akol’ün yerine Mahmut Karakış atandı.
  DEVA Partisi Balıkesir İl BaşkanıKemal Aydemir’in tavsiyesi ile görevin kendisine tevdii edildiğini belirten DEVA Partisi çiçeği burnunda başkanı basına yaptığı açıklamada,partisinin Manyas’ta kuruluş aşamalarının tamamında aktif olarak
  görev aldığını belirterek bundan sonrada ilk günkü heyecanla çalışacaklarını söyledi. Başkan Karakış, yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:“Öncelikle İl Başkanımız KemalAydemir’in tavsiyeleri, Genel Başkanımız Ali Babacan ve GenelMerkez Yönetim Kurulumuzun taktirleriyle, Manyas İlçe Başkanlığı’nın
  tarafıma tevdi edilmesi beni ziyade siyle onurlandırmıştır. DEVA Partisi Manyas ilçe teşkilatı kuruluşundan bu yana zaten beraber görev yaptığımız yönetim kurulundaki arkadaşlarım ve DEVA gönüllüleriyle beraber ilk günkü heyecan ve inançla çalışmalarımıza devam edeceğiz.
  Bizler iktidara talip bir partinin neferleriyiz. Bu amaçla çıktığımız bu yolunuzun ve meşakkatli olduğunu biliyoruz. Öncelikle ilçemizde sorunlara çözüm önerileri sunan,ötekileştirmeyen, birleştirici, bütünleştirici bir siyaset anlayışı ile bu zorlu yolda teşkilatımla birlikte adım adım ilerleyeceğimiz konusunda inancım tamdır.” dedi.

  Facebook Yorumları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ